Download facebook video

E.g. Url: https://www.facebook.com/cnn/videos/10155583907466509/
or ID: 10155583907466509

Tips:Replace Url: The fastest way to download a facebook video.
Replace: https://www.facebook.com/thisisinsider/videos/1582105862096806/
to: https://www.fbodownloader.info/thisisinsider/videos/1582105862096806/

How to copy Facebook Video Url

Right click on video -> Show video URL -> Copy Url

Download facebook video Me guximin e saj për të dëshmuar terrorin e përdhunimit në luftë

Me guximin e saj për të dëshmuar terrorin e përdhunimit në luftë, dhe insistimin për të kërkuar drejtësi, Vasfije Krasniqi - Goodman është Heroina e Vtiti.
Embed Facebook Video
Video Loading ...
Heroina e Vitit
62 likes - 7 comments

HighResolutionMusic.com - Download Hi-Res Songs

1Katy Perry

365flac

Katy Perry.2019.Writer: Zedd;Katy Perry;Caroline Ailin;Corey Sanders;Daniel Davidsen;Cutfather;Peter Wallevik.
25 Seconds Of Summer

Who Do You Loveflac

5 Seconds Of Summer.2019.Writer: Andrew Taggart;Talay Riley;Oak;Sean Douglas;Luke Hemmings;Calum Hood;Ashton Irwin;Michael Clifford;Trevorious;Zaire Koalo.
3DEAMN

Happyflac

DEAMN.2019.
4Alec Benjamin

Let Me Down Slowlyflac

Alec Benjamin.2019.Writer: Alec Benjamin;Sir Nolan;Michael Pollack.
5Ariana Grande

7 Ringsflac

Ariana Grande.2019.Writer: Ariana Grande;Richard Rodgers;TBHits;Njomza;Michael "Mikey" Foster;Kaydence;Tayla Parx;Scootie;Oscar Hammerstein II;Victoria Monét.
6Brooks

Better When You're Goneflac

Brooks.2019.Writer: David Guetta;Emma Lov Block;Ido Zmishlany;Jackson Foote;Jeremy Dussolliet;Brooks.
7Bruno Mars

Please Meflac

Bruno Mars.2019.Writer: J. White Did It;DJ White Shadow;Philip Lawrence;Bruno Mars;Cardi B.
8Dimitri Vegas & Like Mike

Selfishflac

Dimitri Vegas & Like Mike.2019.Writer: Victor Thell;Michael Thivaios;Maria Smith;Jeff Porcaro;Dimitri Thivaios;David Paich;Dan Book;Will Grands;ANGEMI.
9Avril Lavigne

Dumb Blondeflac

Avril Lavigne.2019.Writer: Mitch Allan;Bonnie McKee;Nicki Minaj;Avril Lavigne.
10Halsey

11 Minutesflac

Halsey.2019.Writer: Matt Schwartz;Halsey;Dominic Harrison;Brynley Plumb.
11Mike Perry

Way Too Highflac

Mike Perry.2019.Writer: Dimitri Vangelis;Andreas Wiman;Sabrina Bernstein;Pär Westerlund;Mike Perry.
12CNCO

Pretendflac

CNCO.2019.Writer: Luis Daniel Nieves;Diane Warren;Britten Newbill;Rykeyz;Lucky Daye.
13Ariana Grande

Needyflac

Ariana Grande.2019.Writer: Tayla Parx;TBHits;Victoria Monét;Ariana Grande.
14Ariana Grande

Break Up With Your Girlfriend, I'm Boredflac

Ariana Grande.2019.Writer: Kandi;Kevin "She'kspere" Briggs;Max Martin;ILYA;Savan Kotecha;Ariana Grande.
15Armin Van Buuren

Lonely For Youflac

Armin Van Buuren.2019.Writer: Armin Van Buuren;Bonnie McKee;Eden XO;Benno De Goeij.
16Icona Pop

This Is How We Partyflac

Icona Pop.2019.Writer: R3hab;Icona Pop.
17Lauv

I'm So Tiredflac

Lauv.2019.Writer: Lauv;Michael Pollack;Troye Sivan;Leland;OZGO.
18Normani

Dancing With A Strangerflac

Normani.2019.Writer: Mikkel S. Eriksen;Tor Hermansen;Jimmy Napes;Normani;Sam Smith.
19Hozier

Dinner & Diatribesflac

Hozier.2019.Writer: Hozier.
20Afrojack

Ferrariflac

Afrojack.2019.

7 Top Comments

View comments on facebook
Bajram Sylaj
Patris Bondi
Drilon Krasniqi
Soni Shped
Geli Skender
Bajrami Armend
Bajrami Armend

More videos from Interaktiv - KTV

Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
yesterday at 23:14. Facebook
'Jeta në Kosovë nuk është perfekte, po na dimë me festu' - Ramush Haradinaj, kryeministër
Download facebook video 'Jeta në Kosovë nuk është perfekte po na dimë me festu' Ramush

Haradinaj për festën

FACEBOOK
Arben Krasniqi
Berti Dullovi
'Plot fjalën - plot gojën' dhe 'I nderuari Zonja Duda Balje' , vetëm disa nga margaritarët e Kadri Veselit në seancën maratonike 15 orëshe gjatë fundjavës.
Download facebook video 'Plot fjalën plot gojën' dhe 'I nderuari Zonja Duda Balje' vetëm disa

Veseli Ooops

FACEBOOK
Leon Hoti
Para Roj
Gani Xhaka ka rrëfyer emocionalisht vrasjen e gruas në Masakrën e Mitrovicës, në natën mes 3-4 shkurtit 2000, dhe faktin që kurrë s'ka mundur të kthehet më në shtëpinë e tij në veri të Mitrovicës.
Download facebook video Gani Xhaka ka rrëfyer emocionalisht vrasjen e gruas në Masakrën e Mitrovicës

Xhaka për masakrën

FACEBOOK
Arbnor Muja
Tafil Krasniqi
'Masakrenjtë' e deputetit të PSD-së, Faton Topalli.
Download facebook video 'Masakrenjtë' e deputetit të PSD së Faton Topalli

Topalli Ooops

FACEBOOK
Erkan Gjyshinca
Bashkim Berisha
Kryetari i veteranëve, Hysni Gucati duke provuar të mbajë fjalim.
Download facebook video Kryetari i veteranëve Hysni Gucati duke provuar të mbajë fjalim

Gucati fjalimi

FACEBOOK
Vegim Gashi
Fahredin A. Beqiri
Nim Popi
Blerina Blerina
'Çka nëse shëndetësia pret shpërthimin e një epidemie, siç e kanë pritë këta nisjen e mësimit? Çka nëse Policia e sheh bankën duke e vjedhur, dhe thotë jemi në grevë, ose zjarrfikësit e shohin shtëpinë duke u djegur e thonë jemi në grevë?' - Sindikalisti i shëndetësisë, Blerim Syla nuk pajtohet me metodën e mësimdhënësve.
Download facebook video 'Çka nëse shëndetësia pret shpërthimin e një epidemie siç e kanë pritë

Syla për grevat

FACEBOOK
Brahim Hyseni
Agron Guri