Download facebook video

E.g. Url: https://www.facebook.com/cnn/videos/10155583907466509/
or ID: 10155583907466509

Tips:Replace Url: The fastest way to download a facebook video.
Replace: https://www.facebook.com/thisisinsider/videos/1582105862096806/
to: https://www.fbodownloader.info/thisisinsider/videos/1582105862096806/

How to copy Facebook Video Url

Right click on video -> Show video URL -> Copy Url

Download facebook video Kryetari i Degës së Tretë të LDK së Hazir Borovci thotë se

Kryetari i Degës së Tretë të LDK-së, Hazir Borovci thotë se ka folur dje me Ibrahim Rugovën dhe ai ia ka dhënë nga bota e përtejme një sërë porosish. Mes tjerash, Borovci citon Rugovën (ose shpirtin e tij) t'i ketë thënë që ta zgjerojë sofrën e LDK-së. Pjesa e plotë.
Embed Facebook Video
Video Loading ...
Download facebook video Kryetari i Degës së Tretë të LDK së Hazir Borovci thotë se
100 likes - 247 comments

10/247 Top Comments

View all comments on facebook
Qendrim Bajrami
Enver A Millaku
Adem Halili
Xhemail Nexhipi
Valon Gashi
Fadil Azmani
Frymzim Cakaj
Fatmir Bx
Dardan Arifi
Blerim Zogaj

More videos from Interaktiv - KTV

Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
yesterday at 22:17. Facebook
Thellimi i konfliktit në Vetëvendosje do t'i bënte dëm shpresës. Kështu ka thënë shkrimtari dhe analisti Fatos Lubonja në një deklaratë të dhënë për Kohavisionin të premten. Ai sygjeron se partiakët që janë me mendime të ndryshme brenda VV-së të ulen dhe të dialogojnë, për të gjetur një rrugë të përbashkët.
Download facebook video Thellimi i konfliktit në Vetëvendosje do t'i bënte dëm shpresës Kështu ka

Lubonja

FACEBOOK
Teuta Krasniqi
Besim Krasniqi
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
yesterday at 00:01. Facebook
Ministri Pal Lekaj: Une nuk i kom fajet, bre
Download facebook video Ministri Pal Lekaj: Une nuk i kom fajet bre

Oops ne Interaktiv

FACEBOOK
Hyzri Selimi
Bajram Sylaj
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
12/14/2017 at 20:54. Facebook
Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që dyshohet se i ka ngacmuar seksualisht 4 vajza të mitura. Policia e ka konfirmuar rastin e prindërit janë shprehur të tronditur.
Download facebook video Një person është arrestuar në Podujevë pasi që dyshohet se i ka

Arrestimi në Podujevë për ngacmim seksual ndaj të miturave

FACEBOOK
Bajram Tmava
Ye Anoni
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
12/14/2017 at 19:31. Facebook
Kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri është lënë i vetëm në Kuvend, duke u injoruar nga deputetët e partisë së tij, përveç Dardan Sejdiut. Ndërkohë, pas përhapjes së grafiteve kundër Kurtit, deputeti Xhelal Sfeçla ka thënë se Dardan Molliqaj është shantazhues.
Download facebook video Kryetari i Vetëvendosjes Visar Ymeri është lënë i vetëm në Kuvend duke

Reagimet për grafitet kundër Kurtit

FACEBOOK
Ziko Avdullahi
Afrim Aziri
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
12/13/2017 at 23:52. Facebook
Deputeti Liburn Aliu ka thënë në Interaktiv - KTV se Dardan Molliqaj ka kërcënuar me largim nga partia nëse Albin Kurti garon për kryetar të Vetëvendosjes. Ai ka thënë se Visar Ymeri u rreshtua përkrah Molliqajt, të cilin e ka quajtur shantazhues.
Download facebook video Deputeti Liburn Aliu ka thënë në Interaktiv KTV se Dardan Molliqaj ka

Aliu flet per kercenimin e Molliqajt

FACEBOOK
Albana Deliu
Rrahim Haliti
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
12/11/2017 at 23:11. Facebook
Vetëvendosje po kalon nëpër fazën të cilën tashmë e kanë kaluar dy partitë e tjera të mëdha, PDK dhe LDK. Nga to kanë dalë dy parti të reja politike, me njërën tashmë të shuar. LDK-ja ishte ndarë me përplasje fizike karrigesh, e PDK-ja pas edicionit të parë të përgjimeve Pronto.
Download facebook video Vetëvendosje po kalon nëpër fazën të cilën tashmë e kanë kaluar dy

Ndarjet e medha te partive kosovare.

FACEBOOK
NaiMatt Namani
Bardhi Rexhepi
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
12/11/2017 at 20:54. Facebook
Përgjimet e Pronto 3 me planet e PDK-së për ta rehatuar kryeprokurorin Aleksandër Lumezi, aty ku do t'i shërbente më shumë kësaj partie.
Download facebook video Përgjimet e Pronto 3 me planet e PDK së për ta rehatuar

Pergjimet e PDK-se per Aleksander Lumezin.

FACEBOOK
Sabit Bucolli
Saranda Sara
Përplasjet e forta brenda Vetëvendosjes janë shpërfaqur në publik si asnjëherë më parë. Deputetja Aida Dërguti e ka gabuar grupin e Viberit kur me ofendim ka pyetur nëse e kanë arrestuar Albin Kurtin. Kjo është bërë shkak që të kërkohet llogari për Dërgutin në një seri komunikimesh të brendshme. Grupin kundër Kurtit në Vetëvendosje e udhëheq Dardan Molliqaj.
Download facebook video Përplasjet e forta brenda Vetëvendosjes janë shpërfaqur në publik si asnjëherë më

Perplasjet brenda Vetevendosjes - 08 dhjetor 2017

FACEBOOK
Afrim Jashari
Alban Arifi
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka replikuar pothuajse me secilin prej deputetëve të opozitës. LDK-së i ka thënë se 'nuk kanë çare pa e votu demarkacionin', Vetëvendosjes i ka thënë se 'sa herë të rrëzohet do të ngritet si mace' e Isa Mustafën e ka quajtur 'të ngratë'. Ndërkohë, në pjesën tjetër të seancës ka pasur përplasje për SHIK-un e vrasjet e pasluftës ndërmjet Kadri Veselit... View more »
Download facebook video Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka replikuar pothuajse me secilin prej d

Replikat e Haradinajt gjatë debatit për programin e qeverisës

FACEBOOK
Dedë P. Nrecaj
Fatmir Kurti
AAK do te votoje kunder demarkacionit.
Download facebook video AAK do te votoje kunder demarkacionit

Isufi: AAK kunder demarkacionit

FACEBOOK
Jeset Rexhepi
Agron Lushaku
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe kabineti i tij qeveritar e kanë miratuar sot Marrëveshjen e Demarkacionit të Malit të Zi, të nënshkruar nga Hashim Thaçi dhe projektuar nga Murat Meha. Marrëveshja e 2015 është dërguar në Kuvend, bashkë me raportin e Komisionit Shtetëror të Shpejtim Bulliqit që tregon se marrëveshja në fjalë është e gabuar.
Download facebook video Kryeministri Ramush Haradinaj dhe kabineti i tij qeveritar e kanë miratuar sot

Qeveria Miraton Demarkacionin - 4 dhjetor 2017

FACEBOOK
Leotrim Qenaj
Jakup Gerbovci