Download facebook video

E.g. Url: https://www.facebook.com/cnn/videos/10155583907466509/
or ID: 10155583907466509

Tips:Replace Url: The fastest way to download a facebook video.
Replace: https://www.facebook.com/thisisinsider/videos/1582105862096806/
to: https://www.fbodownloader.info/thisisinsider/videos/1582105862096806/

How to copy Facebook Video Url

Right click on video -> Show video URL -> Copy Url

Download facebook video 2 persona janë plasogur në Pejë pas një sulmi të armatosur drejt

2 persona janë plasogur në Pejë pas një sulmi të armatosur drejt një veture, të premten rreth mesnate. Njëri ka marrë plagët nga arma e tjetri nga xhamat e thyer të veturës, e cila ka marrë flakë më pas. Që të dy janë jashtë rrezikut për jetën.
Embed Facebook Video
Video Loading ...
Download facebook video 2 persona janë plasogur në Pejë pas një sulmi të armatosur drejt
55 likes - 11 comments

HighResolutionMusic.com - Download Hi-Res Songs

1Ariana Grande

7 Ringsflac

Ariana Grande.2019.Writer: Ariana Grande;Richard Rodgers;TBHits;Njomza;Michael "Mikey" Foster;Kaydence;Tayla Parx;Scootie;Oscar Hammerstein II;Victoria Monét.
2Alan Walker

Lilyflac

Alan Walker.2018.Writer: Alan Walker;Lars Kristian Rosness;Magnus Bertelsen;K-391;Didrik Handlykken;Marcus Arnbekk.
3Alec Benjamin

Let Me Down Slowlyflac

Alec Benjamin.2019.Writer: Alec Benjamin;Sir Nolan;Michael Pollack.
4Skylar Grey

Everything I Needflac

Skylar Grey.2018.Writer: Elliott Taylor;Rupert Gregson-Williams;Skylar Grey.
5Alan Walker

Lost Controlflac

Alan Walker.2018.Writer: Alan Walker;Thomas Troelsen;Mood Melodies;Sorana;Fredrik Borch Olsen;Magnus "Magnify" Martinsen.
6Post Malone

Sunflowerflac

Post Malone.2018.Writer: Carl Rosen;Louis Bell;Billy Walsh;Carter Lang;Swae Lee;Post Malone.
7Westlife

Hello My Loveflac

Westlife.2019.Writer: Steve Mac;Ed Sheeran.
8Alan Walker

Different Worldflac

Alan Walker.2018.Writer: Shy Nodi;Alan Walker;Fredrik Borch Olsen;James Njie;Marcus Arnbekk;Gunnar Greve Pettersen;K-391;Corsak;Shy Martin;Magnus Bertelsen.
9Sam Smith

Fire On Fireflac

Sam Smith.2018.Writer: Steve Mac;Sam Smith.
10Conor Maynard

Way Back Home (Sam Feldt Edit)flac

Conor Maynard.2018.Writer: Ji Hye Lee;Shaun.
11Normani

Dancing With A Strangerflac

Normani.2019.Writer: Mikkel S. Eriksen;Tor Hermansen;Jimmy Napes;Normani;Sam Smith.
12Skrillex

Face My Fearsflac

Skrillex.2019.Writer: Poo Bear;Skrillex;Utada Hikaru.
13Slushii

Never Let You Goflac

Slushii.2019.Writer: Sofía Reyes;Slushii;Aviella Winder.
14The Chainsmokers

Hopeflac

The Chainsmokers.2018.Writer: Kate Morgan;Chris Lyon;Alex Pall;Andrew Taggart.
15Alora & Senii

Love U Soflac

Alora & Senii.2019.Writer: Alora & Senii.
16Imagine Dragons

Believerflac

Imagine Dragons.2019.Writer: Dan Reynolds;Lil Wayne;Wayne Sermon;Ben McKee;Daniel Platzman;Robin Fredriksson;Mattias Larsson;Justin Tranter.
17Mike Perry

Runawayflac

Mike Perry.2019.Writer: Andreas Wiman;Dimitri Vangelis;Richard Müller;Sasha Rangas;Stefan Van Leijsen;Mike Perry.
18Alan Walker

I Don't Wanna Goflac

Alan Walker.2018.
19Gesaffelstein

Lost In The Fireflac

Gesaffelstein.2019.Writer: Ahmad Balshe;Nate Donmoyer;Gesaffelstein;DaHeala;The Weeknd.
20Hozier

Almost (Sweet Music)flac

Hozier.2019.Writer: Hozier.

10/11 Top Comments

View all comments on facebook
AFhrodite AFhrodite
Bigja Kastrati
Bek Muriqi
Flaka Uka
Bes Rugova
Enis Enis
Afrim Uka
Trim Aliu
Afrim Uka
Xoni Jsf

More videos from Interaktiv - KTV

Kryeministri Ramush Hardinaj e ka bërë sërish fytyrën e tij të famshme, kur nuk është aty ku është. I kemi imagjinuar disa nga mendimet që mund t'i ketë pasur. Cilat janë tuajat?
Download facebook video Kryeministri Ramush Hardinaj e ka bërë sërish fytyrën e tij të famshme

Hardinaj larg

FACEBOOK
Agim Cani
Sali Rexhepi
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
01/18/2019 at 19:31. Facebook
"Në rajonin prej nga vij, nuk kemi mësuar anglisht" - Kryesuesi i KPK-së, Bahri Hyseni flet për nivelin e tij të anglishtes, pasi videot në Interaktiv bënë bujë.
Download facebook video "Në rajonin prej nga vij nuk kemi mësuar anglisht" Kryesuesi i KPK

Hyseni për anglishten

FACEBOOK
Eki Avdulli
Gashi Elhami
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
01/17/2019 at 23:50. Facebook
"Lleblle...llebllejlli" - Eskalon anglishtja e Pronto personazhit, Bahri Hyseni, në pjesë e dytë.
Download facebook video "Lleblle llebllejlli" Eskalon anglishtja e Pronto personazhit Bahri Hyseni në pjesë e

Hyseni - Pjesa 2.

FACEBOOK
Atlant Nila
Toli Lee
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
01/17/2019 at 11:56. Facebook
"Kriminall akts" - Kryesuesi i ri i Këshillit Prokurorial të Kosovës dhe protagonisti 'pa kunkurru' i Prontos, Bahri Hyseni flet anglisht.
Download facebook video "Kriminall akts" Kryesuesi i ri i Këshillit Prokurorial të Kosovës dhe protagonisti

Hyseni anglisht.

FACEBOOK
Agim K. Lajçi
Arsim Korenica
Interaktiv - KTV
Interaktiv - KTV
01/17/2019 at 00:06. Facebook
'I thashë Vuçiqit mos të ka marrë malli për NATO. I hipi tensioni, e bëra për spital' - Edita Tahiri në Interaktiv.
Download facebook video 'I thashë Vuçiqit mos të ka marrë malli për NATO I hipi

Tahiri për Vuçiqin

FACEBOOK
Arber Gashi
Nexhat Hasani
Xhevdet Toska
Hamzi Mahmuti
Me fiaskon në Interpol, dorën e Trumpit, pritën për Brnabiqin, tërheqjet e njohjeve e gjuhën seksiste e raciste - ky vit ka qenë skandaloz për Ministrin e Jashtëm, Behgjet Pacolli.
Download facebook video Me fiaskon në Interpol dorën e Trumpit pritën për Brnabiqin tërheqjet e

Pacolli - Skandalozi i Vitit

FACEBOOK
Gzim Imeri
Driton Maliqi
Me guximin e saj për të dëshmuar terrorin e përdhunimit në luftë, dhe insistimin për të kërkuar drejtësi, Vasfije Krasniqi - Goodman është Heroina e Vtiti.
Download facebook video Me guximin e saj për të dëshmuar terrorin e përdhunimit në luftë

Heroina e Vitit

FACEBOOK
Bajrami Armend
Bajrami Armend