Download facebook video

E.g. Url: https://www.facebook.com/cnn/videos/10155583907466509/
or ID: 10155583907466509

Tips:Replace Url: The fastest way to download a facebook video.
Replace: https://www.facebook.com/thisisinsider/videos/1582105862096806/
to: https://www.fbodownloader.info/thisisinsider/videos/1582105862096806/

How to copy Facebook Video Url

Right click on video -> Show video URL -> Copy Url

Download facebook video Byzylyku prej silikoni që mund t'i vijë në ndihmë të moshuarve ose

Byzylyku prej silikoni që mund t'i vijë në ndihmë të moshuarve ose njerëzve që janë në rrezik. Hanne Palsson, shpikësja suedeze e byzylykut thotë se ai i dërgon mesazhe në telefon 7 numrave të parazgjedhur nga përdoruesit. Dhe nëse dikush përgjigjet, vërehet ngjyra jeshile që do të thotë se së shpejti do të vijë ndihma. Byzylyku i dërgon kontakteve vendodhjen e përdoruesit nëpërmjet teknologjisë së GPS-it në të.
Embed Facebook Video
Video Loading ...
Download facebook video Byzylyku prej silikoni që mund t'i vijë në ndihmë të moshuarve ose
165 likes - 1 comments

HighResolutionMusic.com - Download Hi-Res Songs

1(G)I-DLE

POP/STARSflac

(G)I-DLE.2018.Writer: Riot Music Team;Harloe.
2Ariana Grande

​Thank U, Nextflac

Ariana Grande.2018.Writer: Crazy Mike;Scootie;Victoria Monét;Tayla Parx;TBHits;Ariana Grande.
3Imagine Dragons

Bad Liarflac

Imagine Dragons.2018.Writer: Jorgen Odegard;Daniel Platzman;Ben McKee;Wayne Sermon;Aja Volkman;Dan Reynolds.
4Backstreet Boys

Chancesflac

Backstreet Boys.2018.
5Clean Bandit

Babyflac

Clean Bandit.2018.Writer: Jack Patterson;Kamille;Jason Evigan;Matthew Knott;Marina;Luis Fonsi.
6BTS

Waste It On Meflac

BTS.2018.Writer: Steve Aoki;Jeff Halavacs;Ryan Ogren;Michael Gazzo;Nate Cyphert;Sean Foreman;RM.
7BlackPink

Kiss And Make Upflac

BlackPink.2018.Writer: Soke;Kny Factory;Billboard;Chelcee Grimes;Teddy Park;Marc Vincent;Dua Lipa.
8Lady Gaga

I'll Never Love Againflac

Lady Gaga.2018.Writer: Benjamin Rice;Lady Gaga.
9Kelly Clarkson

Never Enoughflac

Kelly Clarkson.2018.Writer: Benj Pasek;Justin Paul.
10Fitz And The Tantrums

HandClapflac

Fitz And The Tantrums.2017.Writer: Fitz And The Tantrums;Eric Frederic;Sam Hollander.
11Little Mix

Told You Soflac

Little Mix.2018.Writer: Eyelar;MNEK;Raye.
12Halsey

Without Meflac

Halsey.2018.Writer: Halsey;Delacey;Louis Bell;Amy Allen;Justin Timberlake;Timbaland;Scott Storch.
13Cher Lloyd

None Of My Businessflac

Cher Lloyd.2018.Writer: ​iamBADDLUCK;Alexsej Vlasenko;Kate Morgan;Henrik Meinke;Jonas Kalisch;Jeremy Chacon.
14Bradley Cooper

Always Remember Us This Wayflac

Bradley Cooper.2018.Writer: Lady Gaga;Dave Cobb.
15Calum Scott

No Matter Whatflac

Calum Scott.2018.Writer: Toby Gad;Calum Scott.
16Ashley Tisdale

Voices In My Headflac

Ashley Tisdale.2018.Writer: John Feldmann;Ashley Tisdale.
17Imagine Dragons

Machineflac

Imagine Dragons.2018.Writer: Wayne Sermon;Daniel Platzman;Dan Reynolds;Ben McKee;Alex Da Kid.
18Diplo

Close To Meflac

Diplo.2018.Writer: Ellie Goulding;Savan Kotecha;Peter Svensson;Ilya;Swae Lee;Diplo.
19Billie Eilish

When The Party's Overflac

Billie Eilish.2018.Writer: Billie Eilish;FINNEAS.
20Little Mix

Woman Like Meflac

Little Mix.2018.Writer: Nicki Minaj;Steve Mac;Ed Sheeran;Jess Glynne.

1 Top Comments

View all comments on facebook

More videos from VOA - Zëri i Amerikës

Muzeu i kujtesës së krimeve të komunizmit në qytetin e Shkodrës është ngritur në një nga ish burgjet e viteve të para të komunizmit dhe ish ndertesën e sigurimit të shtetit. Në mesin e të persekutuarve në qelitë e këtij burgu, ishte edhe poeti Gjergj Simoni, i cili ka shkruajtur për vuajtjet e tij.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video Muzeu i kujtesës së krimeve të komunizmit në qytetin e Shkodrës është

Dom Gjergj Simoni dëshmon për krimet e komunizmit

FACEBOOK
Avni Kelmendi
Ilir Cela
Në Tiranë, disa qindra protestues u mblodhën para bashkisë, duke kundërshtuar projektet që parashikojnë shembjen e shtëpive të tyre në Unazën e Re. Ata po kërkojnë mbrojtje dhe kompensime, ndërsa kryetari i bashkisë, Erjon Velija, tha se projekti do të vazhdojë të zbatohet.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video Në Tiranë disa qindra protestues u mblodhën para bashkisë duke kundërshtuar projektet

Protestë kundër shembjes së banesave në Tiranë

FACEBOOK
Linda Linda
Diti Elmaze
ë Kosovë, partitë opozitare thanë se takimi mes të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Rusisë, Vladimir Putin, në Paris ishte në kuadër të përgjegjësive të tij kushtetuese, por ngritën shqetësimet për diskutimet që mund të kenë ndodhur.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video ë Kosovë partitë opozitare thanë se takimi mes të presidentit të Kosovës

Kosovë, opozita komenton takimin Thaçi-Putin

FACEBOOK
Një status në faqen e Facebook-ut të ish-kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski pretendon se ai ndodhet në Hungari ku po kërkon strehim politik. Autoritetet hungareze nuk e kanë pohuar e as mohuar njofimin.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video Një status në faqen e Facebook ut të ish kryeministrit maqedonas Nikolla

Statusi i Gruevskit në Facebook: Kam kërkuar strehim politik në Hungari

FACEBOOK
Rruzhdi Shefkiu
Art Arts Arti
Emisioni televiziv i Zërit të Amerikës Ditari, transmetohet çdo ditë në orën 18:00.
Download facebook video Emisioni televiziv i Zërit të Amerikës Ditari transmetohet çdo ditë në orën 18:00

Ditari

FACEBOOK
Besnik Prizreni
Cen Desku
5 aktivistë të shoqërisë civile nga Shqipëria kanë qenë pjesë e një programi që trajnon profesionistë nga vende të ndryshme të botës, financuar nga Departamenti amerikan i Shtetit. Programi ka në fokus çështje të demokracisë, organizimit të komunitetit dhe pjesmarrësit kanë patur mundësinë të trajnohen e të punojnë në organizata e institucione të ndryshme në disa shtete amerikane. Ju ftojmë të... View more »
Download facebook video 5 aktivistë të shoqërisë civile nga Shqipëria kanë qenë pjesë e një
FACEBOOK
Paul Palushi
Paul Palushi
Në Kaliforninë jugore zyrtarët anuluan disa urdhëra evakuimi ndërsa paralajmëruan banorët që të tregohen vigjilentë ndërsa erërat e forta shkaktuan vatra të reja zjarri.Të paktën dy njerëz kanë humbur jetën dhe rreth 370 shtëpi janë shkatërruar në zjarret që shpërthyen javën e shkuar në perëndim të qytetit Los Anxheles.
Download facebook video Në Kaliforninë jugore zyrtarët anuluan disa urdhëra evakuimi ndërsa paralajmërua

Zjarret në Kaliforni

FACEBOOK
Tefik Isa Krasniqi
Çfarë faktorësh përcaktojnë që një produkt bujqësor është bio dhe çfarë do të thotë në të vërtetë etiketa organike e çertifikuar nga Departamenti Amerikan i Bujqësisë? Korrespondentja e Zërit të Amerikës Maria Prus vizitoi një fermë organike në Merilend për të mësuar më shumë dhe bisedoi me disa konsumatorë për arsyet pse ata preferojnë produkte të kultivuara në mënyrë organike.
Download facebook video Çfarë faktorësh përcaktojnë që një produkt bujqësor është bio dhe çfarë do

Fermat organike

FACEBOOK
Altin Tafa
Një ekip kuzhinierësh argjentinas hynë dje në librin e rekordeve Guinness për gatimin e numrit më të madh të picave brenda 12 orëve. Në kryeqytetin Buenos Aires u mblodhën 400 kuzhinierë, të cilët arritën të përgatisin 11287 pica, duke thyer kështu rekording e vendosur nga kuzhinierë italianë vitin e kaluar. Sipas organizatorëve, gjatë procesit të përgatitjes u përdorën mbi 3 tonë miell, 2.7... View more »
Download facebook video Një ekip kuzhinierësh argjentinas hynë dje në librin e rekordeve Guinness për

Rekord i ri Guinness për përgatitje picash

FACEBOOK
Dashamir Nuredini
Ndërsa grupi që përbën karvanin kryesor të emigrantëve po vazhdon rrugëtimin drejt Shteteve të Bashkuara, një grup tjetër po i afrohet qytetit Mexico City nga shteti jugor meksikan Veracruz. Ata udhëtojnë më shpejt përgjatë autostradës dhe shumë prej tyre shikohet të hipin në kamionat që kalojnë në këtë aks. Deri më tani janë njoftuar disa grupe të tilla emigrantësh nga Amerika Qendrore, për... View more »
Download facebook video Ndërsa grupi që përbën karvanin kryesor të emigrantëve po vazhdon rrugëtimin drejt

Meksikë, një grup i dytë emigrantësh lëviz me shpjetësi drejt kufirit amerikan

FACEBOOK
Votuesit e rajoneve lindore të Ukrainës që mbështeten nga Kremlini iu drejtuan të dielën kutive të votimit, duke zgjedhur me mbi 60% të votave udhëheqësit e tyre aktualë, në një proces që Presidenti i Ukrainës, Petro Poroshenko, e quajti “zgjedhje false”. Në një deklaratë sot të zëdhënëses së Departamentit amerikan të Shtetit thuhet se “SHBA-ja u bashkohet vendeve aleate evropiane dhe atyre... View more »
Download facebook video Votuesit e rajoneve lindore të Ukrainës që mbështeten nga Kremlini iu drejtuan

Votimet në rajonet pro-ruse të Ukrainës lindore

FACEBOOK
Ish-kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski po i shmanget burgut, ndërsa autoritetet gjyqësore ende nuk kanë urdhëruar shoqërimin e tij me forcë për në burgun e Shkupit ku duhet të vuajë dënimin prej dy vjetësh për shkak të një vepre penale.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video Ish kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski po i shmanget burgut ndërsa autorite

Ish-kryeministri Gruevski nuk paraqitet në burg

FACEBOOK
Klodian Alimadhi
Buran Nuredini
Në Tiranë, komisionet e Kuvendit nisën nisën diskutimet mbi projekt-buxhetin për arsimin. Ministrja e arsimit, Lindita Nikolla, thotë se buxheti i vitit të ardhshëm parashikon ndërtim shkollash të reja, rritje pagash për mësuesit dhe konsolidim të sistemit arsimor.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video Në Tiranë komisionet e Kuvendit nisën nisën diskutimet mbi projekt buxhetin për

Shqipëri, projekt-buxheti për arsimin

FACEBOOK
Maltin Kola
Në Shqipëri, çështja e emërimit të zotit Sandër Lleshi në postin e ministrit të Brendshëm vijon të shoqërohet me polemika mes Presidentit Meta dhe Qeverisë. Zoti Meta publikoi sot informacionet që ka kërkuar nga ministria e Mbrojtjes lidhur me statusin e zotit Lleshi si ushtarak.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video Në Shqipëri çështja e emërimit të zotit Sandër Lleshi në postin e

Debatet për statusin ushtarak të z. Lleshi

FACEBOOK
Yllka Permeti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, shkroi të hënën në rrjetet sociale se është takuar në Paris me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin. Të dy presidentët ishin në Paris për të marrë pjesë në ceremonitë qendrore më rastin e 100 vjetorit të përfundimit të Luftës së Parë Botërore.
Originally published at - [ Zeriamerikes.com Link ]
Download facebook video Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi shkroi të hënën në rrjetet sociale se

Takim Thaçi-Putin në Paris

FACEBOOK
Tonny Shqiperia
Mehmet Sabrije Perezaj
Emisioni televiziv i Zërit të Amerikës Ditari, transmetohet çdo ditë në orën 18:00.
Download facebook video Emisioni televiziv i Zërit të Amerikës Ditari transmetohet çdo ditë në orën 18:00

Ditari

FACEBOOK
Rexhep M. Sahiti
Bashkim Sylejmani
Tetë vite pas aventurave të fundit në “Toy Story3” lodrat Buz, Woody dhe pjesa tjetër e ekipit kthehen në kinema vitin që vjen. Përveçse një reklame të publikuar sot (12 nëntor) dihet shumë pak për filmin e radhës me përjashtim se Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack dhe John Ratzenberger do të jenë zërat pas personazheve lodra. Filmi do të dalë në kinema në qershor të vitit 2019.
Download facebook video Tetë vite pas aventurave të fundit në “Toy Story3” lodrat Buz Woody

“Toy Story 4” vitin që vjen në kinema

FACEBOOK
Votuesit e rajoneve lindore të Ukrainës që mbështeten nga Kremlini iu drejtuan të dielën kutive të votimit, duke zgjedhur me mbi 60% të votave udhëheqësit e tyre aktualë, në një proces që Presidenti i Ukrainës, Petro Poroshenko, e quajti “zgjedhje false”. Në një deklaratë sot të zëdhënëses së Departamentit amerikan të Shtetit thuhet se “SHBA-ja u bashkohet vendeve aleate evropiane dhe atyre... View more »
Download facebook video Votuesit e rajoneve lindore të Ukrainës që mbështeten nga Kremlini iu drejtuan

Votimet në rajonet pro-ruse në Ukrainë

FACEBOOK
Mijëra migrantë nga Amerika Qendrore nisën të hënën segmentin e fundit të udhëtimit të tyre në Meksikë drejt kufirit me Amerikën. Një grup i madh migrantësh arritën të hypin nëpër kamionë. Duket se migrantët kanë synim qytetin Tijuana që është në kufi me qytetin amerikan San Diego.
Download facebook video Mijëra migrantë nga Amerika Qendrore nisën të hënën segmentin e fundit të

Migrantët drejt kufirit amerikan

FACEBOOK
Genc Gut Zhegu
Qielli mbi Gaza është mbushur me shtëllunga tymi ndërsa vazhdojnë luftimet mes forcave izraelite dhe militantëve palestinezë.
Download facebook video Qielli mbi Gaza është mbushur me shtëllunga tymi ndërsa vazhdojnë luftimet mes

Përshkallëzohet dhuna në Gaza

FACEBOOK
Jetulla Halimi
Pocrisy Stophy