Download facebook video

E.g. Url: https://www.facebook.com/cnn/videos/10155583907466509/
or ID: 10155583907466509

Tips:Replace Url: The fastest way to download a facebook video.
Replace: https://www.facebook.com/thisisinsider/videos/1582105862096806/
to: https://www.fbodownloader.info/thisisinsider/videos/1582105862096806/

How to copy Facebook Video Url

Right click on video -> Show video URL -> Copy Url
Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka mbetur edhe një vit nën hije - këtë herë jo vetëm nën hijen e Thaçit, por edhe të Ramush Haradinajt. Iniciativat e tij kanë dështuar, dhe më shumë është veçuar për përplasjet, edhe banale me deputetët e opozitës.
Download facebook video Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka mbetur edhe një vit nën hije

Veseli 2018

FACEBOOK
Fatmir Gashi
Gezim Jelliqi
Të martën, më 1 janar prej orës 17:50, Best of Ooops 2018.
Download facebook video Të martën më 1 janar prej orës 17:50 Best of Ooops 2018
FACEBOOK
Edita M Rexha
Kastriot Xhema
Kryeminsitri Haradinaj ka qenë protagonsiti kryesor i vitit, duke kundërshtuar idetë e Presidentit për korrigjim, por beteja ka pasur edhe në raport me gra, disa herë. E ka vënë taksën 100 % ndaj Serbisë pas fiaskos në Interpol, dhe ka shpërndarë miliona, sa majtas - sa djathtas. Krejt në fund, e ka dërguar në Kuvend votimin e Ushtrisë, si arritjen e tij më të madhe.
Download facebook video Kryeminsitri Haradinaj ka qenë protagonsiti kryesor i vitit duke kundërshtuar idetë e

Haradinaj - Rrahagjoksi i Vitit

FACEBOOK
Burim Gashi
Pajtim Ferati
Ka kaluar në shumë etapa brenda një viti, kryetari i Prishtinës që e fitoi edhe një mandat me Vetëvendosjen. Shpend Ahmeti e la partinë ku u paraqit si militant, ia mori partinë Kaqusha Jasharit, dhe përfundoi në zyret e Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit për t'u bërë pjesë e delegacionit të bisedimeve. PSD-ja e tij është në koalicion praktik me PDK-në, AAK-në e NISMA-n, pasi ia votoi ligjin... View more »
Download facebook video Ka kaluar në shumë etapa brenda një viti kryetari i Prishtinës që

Ahmeti - Gjarperimi i Vitit

FACEBOOK
Leotrim Qenaj
Dion Zürich
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi këtë vit ka mbetur i izoluar në skenën politike të Kosovës, në tentimin e tij që të diskutojë me Serbinë kufijtë e Kosovës. Ai nuk ka hequr dorë nga ideja, e cila kundërshtohet fuqishëm edhe nga qeveria, edhe nga opozita. Ka provuar t’i marrë meritat për Ushtrinë, e ka bllokuar KQZ-në, e i janë ekspozuar keqpërdorimet me lobimin personal. Ai është Kalorësi i... View more »
Download facebook video Presidenti i vendit Hashim Thaçi këtë vit ka mbetur i izoluar në

Kaloresi i Vitit 2018

FACEBOOK
Berat Recica
Diar Maliqi
Flashback 2018 - Romanca e 'not probllematik gajs' Thaci e Vucic ne Vjene, ne gusht.
Download facebook video Flashback 2018 Romanca e 'not probllematik gajs' Thaci e Vucic ne Vjene ne gusht

Aleksandar - Hashim

FACEBOOK
Astrit G. Zuzaku
Hajdar Geci
Intervistë ekskluzive me futbollistin e Kombëtares së Kosovës dhe Werder Bremen, Milot Rashica.
Download facebook video Intervistë ekskluzive me futbollistin e Kombëtares së Kosovës dhe Werder Bremen Milot
FACEBOOK
Beni Arbeni
Gzim Imeri
I ftuar sonte në Express-KTV, Nexhat Krasniqi, një nga personazhet kryesore të internetit në vitin 2018.
Download facebook video I ftuar sonte në Express KTV Nexhat Krasniqi një nga personazhet kryesore
FACEBOOK
Arben Krasniqi
Korab Kastrati
Flashback 2018 - Në një nga videot më epike të vitit kryeministri Ramush Haradinaj e ka pyetur në mbledhjen e qeverisë njërin nga zv ministrat: Cili je ti? (o burrë)
Download facebook video Flashback 2018 Në një nga videot më epike të vitit kryeministri Ramush

Haradinaj me zv/ministrin

FACEBOOK
Bujar Azemi
Admir Duraku
Dy të arrestuar për grabitjen në Istog, njëri prej tyre vëllai i grabitësit - Kronika e plotë e ngjarjes tragjike.
Download facebook video Dy të arrestuar për grabitjen në Istog njëri prej tyre vëllai i

Vrasja e policit

FACEBOOK
Seaat Caati
Isak K Arifi
'Qentë endacakë kanë vendos' me na hangër neve, po ata qen me jau pru juve, me ju hangër juve' - Qytetari në debatin në Komunën e Prishtinës, të cilit i iki kryetari Shpend Ahmeti
Download facebook video 'Qentë endacakë kanë vendos' me na hangër neve po ata qen me

Qytetari qentë

FACEBOOK
Butrint Shala
Arianit Haziri
Flashback 2018 - Në një prej deklaratave më bombastike të vitit, në gusht kryeministri Haradinaj e quajti prokurorin Elez Blakaj 'hajn të pulave, që kishte ikur në Bllacë'. Kjo pasi Blakaj e bëri gati aktakuzën për veteranët e rrejshëm.
Download facebook video Flashback 2018 Në një prej deklaratave më bombastike të vitit në gusht

Haradinaj për Blakajn

FACEBOOK
Veton Miftari
Muhamer Kçiku
Flashback 2018 - Një tjetër vit pa liberalizim vizash - dhe stresi i kosovarëve përshkruhet më së miri në këtë video të marsit të ministres së Integrimeve, Dhurata Hoxha .
Download facebook video Flashback 2018 Një tjetër vit pa liberalizim vizash dhe stresi i kosovarëve

Ooops Hoxha

FACEBOOK
Marigona Omer Hyseni
Shpresa Hope
Ua rikthejmë në Ooops, ish-presidenten Atifete Jahjaga
Download facebook video Ua rikthejmë në Ooops ish presidenten Atifete Jahjaga

Ooops Jahjaga

FACEBOOK
Mehmet Zeqir Gashi
Dila Beciri
"A besoni në pafajësinë e Shakirës?" - Kryetari i Mitrovicës, thotë se donte ta emëronte urën me emrin e këngëtares kolumbiane, por ajo përfundimisht nuk vjen në Kosovë.
Download facebook video "A besoni në pafajësinë e Shakirës " Kryetari i Mitrovicës thotë se

Bahtiri për Shakirën

FACEBOOK
Mustaf Malaj
Luan Blerim Haziri